Шукевич Юрій Володимирович

Посада: Директор
Вища категорія, вчитель-методист
Дата народження: 09.07.1949р.
Освіта: Київський політехнічний інститут (1972р.)
Київський університет ім. Бориса Грінченка(2017р.)

Інформація:


Юрій Володимирович – оберіг та натхнення нашого ліцею.

У ньому поєдналися найкращі риси, що є в людині: мудрість, увічливість, альтруїзм, милосердя та порядність. Наш директор є не тільки головою ліцею, але і цікавим учителем. Він викладає предмет «технології» (Основи менеджменту та Основи підприємницької діяльності) у старших класах, завдяки чому в учнях виточується підприємницька жилка, спонукання до вибору подальшої професії, способу дорослого життя.

Наразі директор є автором 4 навчально-методичних посібників з питань управління шкільним бюджетом, 2 книжок «Неупередженим поглядом» та «Школа на шляху до автономії», та приблизно 200 публікацій з питань прикладної математики, освітнього менеджменту, педагогіки, психології.

Також за його редакцією випущені такі навчально-методичні посібники, як: «Модернізація освітнього простору в ліцеї економічного профілю», «Інтегрована система навчання у Фінансовому ліцеї» та «Топ-менеджмент директора».

Юрій Володимирович має звання Заслуженого працівника освіти та нагороджений багатьма відзнаками.

І, як у будь-якої творчої людини, у нього є хобі, яке стало певним сенсом його життя. Він майстер спорту з потрійного стрибка, 14-разовий переможець та призер чемпіонатів Світу та Європи серед майстрів, рекордсмен України з потрійного стрибка та стрибків у довжину.