12 травня - третій день таборування закладів освіти Подільського району в рамках І (районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура')
В завершальний день змагань рої мірялися силами у історичному конкурсі "відун" та квесті "Козацькі манівці". Також представники роїв виборювали особисту першість у розбиранні та збиранні автомата й магазина. 
Після підведення підсумків суддівською колегією, відбулось урочисте закриття гри, на якому було нагороджено переможців по кожному виду змагань.
У загальному заліку перемогли:
І місце - рій "Подільський булат" гімназії #257 "Синьоозерна";
ІІ місце - рій " Філіни лісові" фінансового ліцею;
ІІІ місце - рій "Лицарі" гімназії # 107 "Введенська".
Вітаємо усіх учасників таборування! Ми з користю провели ці дні, отримали незабутні враження та досвід, знайшли нових друзів. 
"Подільському булату" бажаємо гідно представити район на міському етапі!

 

 

У ФЛ пройшов "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності", під час якого були проведені наступні заходи:

 

 

Сьогодні 25 квітня 2019 року, учні Фінансового ліцею традиційно взяли участь у благодійній акції "Великодній кошик" в рамках маштабної міської акції "Намисто милосердя" від Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України. З метою допомогти потребуючим людям і в час Великодніх свят донести їм особливу підтримку.

 

 

Згідно наказу №111 від 04.04.2019 Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації з метою навчити дітей діяти згуртовано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 23 квітня 2019 р. у Фінансовому ліцеї відбувся  День цивільного захисту.

 Учні та педагогічний колектив ліцею удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили уміння грамотно і чітко діяти , щоб зберегти своє здоров'я та життя.

 Цього дня відбулася навчальна евакуація, за сигналом «Увага!» Усі учасники освітнього процесу організовано, протягом 4 хв, звільнили приміщення ліцею та зібралися у відповідному місці, де ще раз прослухали правила поведінки під час надзвичайних ситуацій та правила користування вогнегасниками. 

 Наступним етапом був тематичний квест, метою якого було навчити дітей правилам поведінки під час надзвичайних ситуацій, завдяки одержанис теоретичним та практичним навичкам на станціях.

 Усі учасники надзвичайно були захоплені проходженням квесту, адже підготовлені завдання не могли залишити нікого байдужими.

 

 

 

 

20 квітня 2019 року ліцей гостинно відчинив двері для всіх бажаючих завітатити до нашої ліцейної родини, озайомитись із життям ліцею та досягненнями нашого педегогічного та учнівського колективів.

Метою заходу було ознайомити гостей ліцею, батьків та майбутніх п’ятикласників із ліцейним життям, показати наші досягнення, поділитись надбаннями та успіхами.

Майбутні п’ятикласники та їх батьки отримали змогу отримати більше інформації як підготовутися до вступу до ліцею, про умови та особливості навчання та дозвілля учнів, про інноваційні проекти, про освітні можливості і додаткові переваги навчання саме в нашому навчальному закладі, на власні очі побачити як і чим живе ліцей із середини.

Для гостей свята було підготовлено надзвичайно цікаву та насичену програму. Це були різноманітні виставки, відкриті уроки, фізкультурно-спортивні заходи.

.Гості школи отримали багато інформації в процесі безпосереднього спілкування із адміністрацією школи, учнями та педагогами, переглянули інформаційні матеріали, отримали відповіді на всі запитання.

Всі гості нашого ліцею, які відвідали наш захід - День відкритих дверей, отримали неабияке задоволення та величезний заряд позитиву.  

 

 

 

Учні нашого ліцею Соколенко Анатолій, Голобородько Олександра, Курач Віктор, Шиненко Максим, Савенко Анна та Шкуренко Олег провели неймовірні вихідні! 20.04.19 р., вони взяли участь у краєзнавчому крос - поході. Дякуємо за підготовку вчителя предмету «Захист Вітчизни» Алєксєйчук Є.Ю., адже учням потрібно було проявити свої знання з  геології, історії, екології, гідрології, археології тощо. Окрема подяка організаторам - відділу краєзнавства КПНЗ "Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства, національного та військово-патріотичного виховання" за цікаві змістовні завдання та дружню атмосферу. Також учні ліцею у складі збірної команди від Центру 21.04 взяли участь у фіналі змагань «Козак-квест». І хоча до нагород не вистачило кілька балів, проте вони показали неймовірний результат серед 32 кращих команд Києва!

 

 

 

22.03.2019 у фінансовому ліцею відбувся творчий захід, приурочений до дня Всесвітньої поезії, який запам’ятається учням нашого ліцею як яскрава, цікава, творча, поетична, смачна подія із запахом кави, яка зветься «Літературна кав’ярня».

 Метою даного заходу було формування естетичних та літературних смаків ліцеїстів. У ньому брали участь учні 5,6,8 класів та вчителі.

Отже, як виглядала наша кав’ярня?  Оригінальні столики, застелені різнобарвними скатертинами, різноманітні смаколики, чай і кава, окремий столик з поезією -– як у справжній львівській кав’ярні.

Гостею була українська поетеса -  Марію Миколаївну Морозенко, Голова Творчого об'єднання дитячих письменників Національної спілки письменників України.

Марія Миколаївна є літературним  редактором, керівником та ведучою культурологічної студії «Духовність української родини» при Національному музеї літератури. 

Саме до цієї події у ліцеї було видано авторську збірку із творами наших талановитих учениць 8 класу – Бажмаєвої Євгенії та Стояненко Вероніки.

Учні декламували як відому українську поезію, так і свої власні вірші, твори, співали пісні та грали на гітарі.

Сподіваємося, що учасники цієї зустрічі знайшли у «літературному меню» кав’ярні щось нове для себе та дізналися багато цікавого.

У «Літературній кав’ярні» панувала особлива творча атмосфера, вона стала джерелом натхнення, поштовхом до творчої роботи, пошуку цікавого у літературному світі.

 

Хотілося б додати більше сюрпризів на згадку, все ж, думаю, святкова атмосфера, гарний настрій, зустріч та спілкування із цікавими людьми також залишаться на згадку, принесуть натхнення і бажання повернутися у «Літературну кав’ярню» нашого ліцею знову!

Напрямки

  Календар

  « September 2019 »
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30