Наша команда

Професіонали ліцею, які забезпечують якісну освіту, розвиток, комфорт та соціальні потреби учнів

Гречаник Марія Ігорівна
Шукевич Юрій Володимирович
Абакумова Валентина Іванівна
Безпалько Інна Леонідівна
Семенова Людмила Петрівна
Коваленко Ірина Григорівна
Алексєйчук Євгенія Юріївна
Ільченко Людмила Михайлівна
Грабовська Наталя Василівна
Дегтяренко Антоніна Андріївна
Гринь Наталя Васидівна
Падалко Валентина Іванівна
Гаврилюк Люов Петрівна
Демчук Катерина Миколаївна
Горулько Катерина Олександрівна
Мірошниченко Тетяна Анатоліївна
Сорока Вероніка Леонівна
About the moment

Фінансовий ліцей - школа, не схожа на інші

Давним-давно, у 1995 році, районній владі довелося закрити напівпустий тоді дитячий садок на масиві Виноградар. Думали-гадали: а що робити з приміщеннями, які залишилися порожніми і вирішили на місці колишнього садочка відкрити вже школу – «Фінансовий ліцей». «Ліцей», тому що «заклад нового типу для здібних старшокласників». А «фінансовий» - для отримання учнями основ підприємництва, фінансової грамотності» - Україна почала тоді шлях до ринкової економіки.

Пройшли роки, багато чого змінилося у державі та суспільстві. Занадто багато мрій, амбітних задумів не здійснилося. Але нова школа вистояла, набула визнання, стала популярною.Дехто вважає, що повітря, атмосфера в ліцеї насичені дорослою симпатією та повагою до юних мешканців, їх запитів та вподобань. Хтось посилається на якісну поетапну підготовку випускників до навчання в університетах. Інші задоволені подовженим днем для 5-7- класників. Частина вважає самими популярними об’єктами ліцею спортивну залу та буфет.

У будь-якому разі, віддавши до нашої школи свою першу дитину, кожна сім’я так само довіряє другу та третю дитину саме нам. І не тому, що ми ідеальні – взагалі, не буває у світі ідеальних шкіл; просто ми якісь інші, не схожі на звичайні школи. Головне – дітям у нас подобається, батьків приваблюють результати навчання.

Наші учні – а їх приблизно 275 (з 5-го по 11-ий клас) - з цікавістю та надією дивляться у майбутнє. Наші вчителі, сповідуючи принципи «гуманної педагогіки», віднаходять у викладанні наук та вихованні базові життєві компетентності, потрібні ліцеїстам у майбутньому дорослому житті.

Ліцей живе, творить наше з Вами майбутнє. Така собі школа, на Виноградарі, не схожа на інші…